Červenec 2012

Kterak autorství dorice odyšlo

31. července 2012 v 17:08 | Viollet |  Malá chytráTen nejmenší, ten je nachystán na morálku...


Tragéd se načáral

29. července 2012 v 21:18 | Viollet |  Já, mindrák
Předevčírem mi Werika posílala takový jakýsik psychotest, že se zasmějem, kdo z nás dvou je větší magorejevič. K velkému údivu se výsledek mého testu nijak nelišil od toho, co ma ně vychrstl grafologický rozbor a školní psycholog ze základky. Takže jsem vlastně extra paranoidní magor se sklonem ke schíze, narcistický humusák posedlý sám sebou, nesoběstačný závislák, nihilista, neurotický labil a těžký schizotým. A jakožto správný narcis jsem se musela nutně načárat, takže zde jest vyobrazení mé neomarxistické nihilistické anarchistické osoby.


PS: Mám domnění, že Pribináček chutná daleko víc chemicky než předtím...

Seznam malicherností mě vytáčejících

25. července 2012 v 15:01 | Viollet |  Já, mindrák
Již nějaký čas si dávám dokupy takový jakýsik imaginární seznam věcí, ze kterých se mi častokrát dělávala až pěna u huby (a vězte, v tuto chvílí vůbec neoplývám touhou někoho profackat, zaškrtit, přidusit, vyudit, vykuchat, rozčtvrtit, nakopat do biskupa a pověsit za gule do průvanu... ehm). Občas jsem se dokonce zarazila, kvůli jaké-že-to malicherné pytlovině se vlastně nervuju, načež jsem si vlepila pomyslného facana. Nemám důvod nenávidět svět a lidi kolem sebe jako moje babka. Nejsem cholerik, akorát kritický nedostatek spánku si raz za čas vybere svou daň a pak pukají cévky v oku (nemluvě o nezastavitelných ticích po celém obličeji trvajících několik hodin). Kdybych měla celý seznam jaksi shrnout (a věřím, že na spoustu věcí zapomenu), vypadal by nějak takhle...


Mrkvové frgále ořéšky nemá

19. července 2012 v 17:14 | Viollet |  Já, mindrák
Noc včerejší přivodila mi noční můry. Tentokráté však žádná apokalypsa, sežrání rojem much zaživa, pronásledování divnými chlapy se zbraněmi, či fanatickými vidláky ze středověku, chystajíc se upálit mě za čarodějnictví, ni ztísněných výtahových šachet a světových válek, jako to obvykle bývá, nýmbrž učitelka předmětu ''člověk a svět práce'' ze základky, sklánějící se nad mou postelí... Naneštěstí se do mého snu musel importovat i její zápach z úst (připomínaje onu zelenomodrou plastickou hmotu, kterou zubař používá při sejmutí otisků zubů na rovnátka), jehož epicentrem byl hádám otec, který před spaním požral tunu jakéhosik pekelného česneku a zbytek noci prochrápal. Pokud tohle bude dělat i můj manžel, kdesi ve vzdálené budoucnosti, tak říkám narovinu, že poletí do kumbálu... (pokud si vůbec někoho najdu, haha...)

Nuže, zpět do reality.

Včera jsem se konečně dokopala na úřad vyzvednout novou občanku, páč ta předchozí se jakýmsi záhadným způsobem ztratila. Hovada mě zkasírovali a ještě vyhrožovali desetitisícovou pokutou, ke všemu ta ženská mlela cosi v tom smyslu, že mě zapíše do trestního rejstříku za přestupek, takže je teď ze mě vlastně kriminálník :X. Třeba kecala a tohle má být jen jakási prevence před neorganizovanými povalečskými bordeláři, jako jsem já. Každopádně už si radšej budu dávat větší pozor, než odejde nějaký můj další doklad na vandr...
Taky jsme šli vybrat nové brýle, což kupodivu zabralo méně času, něž jsem předpokládala. Z první optiky jsem ven vypálila sotva po pěti minutách, co jsem dovnitř vlezla. Ženská protivná, místo aby mi pomohla cosi vybrat, 4354637687967x se mě znechuceně zeptá ''to chcete vážně kulaté brýle...?!!'', načež se za mě při prohlížení vitríny postaví a nadále vede blbé kecy o tom, jak todlencto není v módě, jak nikdo podobné věci nosit nechce a ať se zařadím do dnešní doby. Nakonec jsem si v optice o ulici dál objednala lenonky tmavě zelené barvy. A prej, že je nikde nemají :X... Sice pravda, byly zašité vzadu a slevněné, ale přeci jen byly. Co mě však zarazilo byl fakt, že zrak se mi zhoršil za jeden pitomý půlrok až o 3 dioptrie, což už je skoro sedm na levém oku. Ave slepota.


Dne 12. července 2012

13. července 2012 v 19:33 | Viollet |  Po stopách
Po dvou týdnech neskonalého utrpení v již několikrát zmíněných infernálních klimatických podmínkách se počasí vzpamatovalo a my se nyní můžeme těšit z lahodivých sedmnácti stupňů celsia. Otázka zní, na jak dlouho... :X
Zde je dokumentace dne včerejšího, kdy po dlouhé době odtrhla jsem se od virtuálního světa počíačových her a vypadla ven, do pseudolesa.


Kresba 16. - Liška

4. července 2012 v 16:06 | Viollet |  Staré výkresy
Pokud někdo čekal opravdovou chlupatou lišku, asi bude zklamán. Zatím nikdo nepochopil, proč jsem ''TO'' tak pojmenovala... Ale příjde mi, že Liška se k ní prostě hodí. Možná kvůli barvě očí a vlasů, možná kvůli charakteru, kdoví.

Datum dokončení: červenec 2012


Bio zátěž 541019174764641

1. července 2012 v 18:13 | Viollet |  Já, mindrák
Patříte k méně movitým a nemůžete si dovolit žaluzie, v důsledku čehož se většinu dne opékáte za oknem? Již vás unavují ony mega extra velké propocené kruhy pod vašim oroseným podpaždím, stejně tak k zádům připečené špinavé tričko? Trpíte halucinacemi nebo závratěmi? Jste naprosto shnilí se v těchto nevhodných klimatických podmínkách odlepit od počítače? Hoďte si pod nohy škopek s ledovou vodou! (stejně to k ničemu nepomůže, akorát je po pár hodinách nebudete cítit)

(škoda, že na fotce nejde vidět ona gumová kachnička, která mi přes den dělala společnost)

Začínám mít jaksi dost. Vlastně ani nechápu, jak se mi předevčírem podařilo doplazit se na jistý nejmenovaný fesťák (a vydržet tam). Začínám mít brutální halucinace, kupříkladu pár hodin zpět jsem měla pocit, že celý barák padá a já se s veškerým nábytkem sunu ke zdi :X. Před očima se mi dělají mžitky, místy mám pocit, že se mi zatáhlo nad hlavou a začíná pršet. Měla bych makat na ilustraci, ale i samotné pomyšlení na sebemenší pohyb jest namáhavé. Pes začal pelichat. Došlo ovocné pivo. Čokoláda se roztekla definitivně a již nadále není poživatelná, páč se nachází ve stavu tekutém. Zoufalá situace si žádá zoufalé činy, asi se zavřu do bakteriální ledničky a vylezu až na podzim. Postihl mě hysterický záchvat. Právě se mi vybavila má noční můra z dětství, že přiletí obří masařka a vycucne nám vzduch. Myslím, že tohle již nebude více potřeba...

...TOHLE JE ZOUFALOST.