Listopad 2012

Přiškvařená mrkev a další knížky

4. listopadu 2012 v 18:37 | Viollet |  Školní projekty
Dnes mohl být oběd. Erteple a dušená mrkev. Ale není. Kdyby jistý účastník kuchyňského provozu zaregistroval ''mírný'' náznak přípalující se potravy, nebyla by tato pochutina transformována v hromádku přiškvařených uhlíků, a já bych zas nemusela žrát enem chleba, kurde! A eště řekne, že to voní hezky... Taky máslový toxický puch.
Inu. Abych zas zbytečně nepindala 164894163 let, dneska jsem se pustila do dalších autorských knih, tak je sem naflákám též. Zatím jsou prázdné, čárat do něch budeme pozděj - takže je nafotím repete, až budou kompletní, aj s obalem (ty galaktické jsou pro Ádyho, se svargou a mapou jsou mé).To sou moje papučki!

3. listopadu 2012 v 14:35 | Viollet |  Já, mindrák
Myluju skupinové projekty! Dycká se u něch radostně slétneme k jednomu stolu, v přátelské atmosféře, s lidmi, keré máme strašně moc rádi, vášnivě prodiskutujeme šecky možné návrhy a s chutí se vrhneme do práce! (do faku s interpunkcí, jak mám vědět, kaj co patří, kurde...)

Šmaryja Džouzef, už je to tu zas. Neochotně zvedám sedinku ze židle a lajdáckým zpomaleným krokem se spolu s Ádym šineme k Drátěnce, kerá se taktéž tváří velice nadšeně, Kedra jakbysmet. Místo pořádného hardcore učiva opět děláme jakýsi prodžekt hoden šesté třídy, s názvem ''proč se učíme cizí jazyky''. Fajn, možno to zas tak strašně nedopadne, pomyslila jsem si... Ale poté, co začly padat první návrhy, budiž příkladem nápad na polepení projektu cédéčkama a rozflákanýma sluchátkama (izolepou, samozřejmě!), nad hlavou se mi objevilo jakési pomyslné lano se smyčkovým motivem... Tož jasne, vole, jsem přeci na oumělecké, tady mají šici smysl pro kreativno a vytříbený vkus! Proč tam rovnou nepřišpendlit jakýsi smradlavý plátkový lepkavý sér... Myšlenka? Žádná, akurát to bude vypadat jako pochybný přeplácaný romský patos. Zbylou hodinu a půl mi celou prácu hodili na hlavu a enem komentovali, že je to divné a že mi to trvá dlouho, popřípadě pomlouvali s protějším stolem, kerý jim velice sklíčeně popřával upřímnou soustrast, jelikož se mnou a Ádym musí sdílet společné dva metry čtvereční, učiněná catastrofa! A jelikož jsem, jak to mám ve zvyku, guvno stihla, byla jsem nucena si projekt pobrat dom a dodělat, jelikož drátěnka se strašně nasrala, dyž ji bylo navrhnuto, aby mi helfla aspoň s nadpisem.