Prosinec 2012

Kresba 19. - Dualita

12. prosince 2012 v 15:56 | Viollet |  Staré výkresy
Máte kopu práce a nevíte, odkjal začít? Načněte novou! A nejlépe ve vyučovací hodině...
Myslím, že k tomu netřeba cosi dodávat. Snad jen, že onen chlap na obrázku vážně není Lennon, jak by se mohlo klamně zdát.

Datum dokončení: prosinec 2012


Kapsa s nivou stává se nedosažitelným luxusem

4. prosince 2012 v 19:26 | Viollet |  Já, mindrák
Idylické ráno. Venku nasněžíno, kluzko jak sviň, že by si nejeden akrobat rozflákal hubu. Jako každý den si to hasím do večerky, jelikož aspoň tam, narozdíl od Teska, nemaj ošulené pečivo a koblihy, ze kerých by se jeden posral, a to doslovně... Jaký to příjemný pocit, dyž otevřu dveře a nevidím tu protivnou zlou prodavačku, s jejiž ratolestmi jezdím výtahem skoro každý den (a že je to pěkná havírna, kurde)! Tož, a teď se eště rozmyslet, co si kupit na svačinku... Rozhlížím se kolem a co nevidím?! KAPSU S NIVOU!!! Radostně hrábnu do kapsy pro peníz, avšak vylovím sotva pár ochuzených šušní a jakési papírky od bonparů: "Už zase rohlíky, kurde." Nasratě sklízím sáček se sociálním rohlíkem z pultu a petám preč.
Cestou do školy, dyž se mi do bot pomale dostával sníh, a rozpárané nitě trčící z tašky dramaticky vlály ve větru, trkla mě taková idea. Což takhle začít obchodovat? Založit si účet na fléru, třebas. A prodávat kupříkladu autorské knížky, přívěšky z run, různé cetky... Takové ty věci, co bych si chtěla kupit, akurát jsem je nikde předtím nenašla... Možno taky kresby, jak už mi bylo nesčetněkrát navrženo, avšak s tím je spousta práce a navíc, originálu se vzdává dosti těžko. Kopie nevím, esli by někdo kupoval, ale všimla jsem si, že pár lidí tak funguje úplně normálně.

Tož... Hlavně by mě zajímal názor vás, jakožto potencionálních kupujících - co byste na to řekli? Především na prodej čáranic.


Enem tak na závěr, úžasná písnička od Amon Amarth... Skvěle se u ní žehlí košile!


Otázka etiky

2. prosince 2012 v 17:12 | Viollet |  Školní projekty

Rychlokvaškovská záležitost hodiny grafického designu. Jsem odporné prase.