Únor 2013

Bez peněz za hajzlbábou nelez

27. února 2013 v 21:55 | Viollet |  Školní projekty
Zkuste si vybavit následující situaciju - z týdenní dovolené se přichcíplí vracíte autem dom, za ptáky posratým okýnkem tma jak v rici a vy se právě nacházíte kusek za hranicema, což je znát nejen tym svincem kolem, ale taky rozflákanou cestou. Už jakousi hodinu podvědomě cítíte, že se vám chce močit. Avšak jakmile auto začne nepříjemně skákat, jelikož ona ''''''cesta'''''' je plná ydijotských výmolů (což vás patřičně probere z polospánku), podvědomá potřeba se náhle mění v potřebu nutnou, v důsledku čehož jste nuceni požádat již tak dost nakvašeného řidiče, aby při nejbližší možné pochybné benzínce zastavil, protože jednu právě přejel...

Po jakési chvíli, kdy jste se magicky ocitli na parkovišti, vystřelíte z auta bleskovou rychlostí přímo do ''obchodu'' a začnete hledat nápis WC, v kapse dřímaje jakési šušně pro případ, že by na židli před dveřma trůnila hajzlbába. Avšak v těch nejnouzovějších situacích se i ta nejbanálnější pyjovina, jako třeba nález toalet, stává složitostí, kerou je skoro nemožné rozřešit. Ztraceni v labyrintu regálů skýtajících předražené oplatky a bagety s vraždou se dezorientovaně motáte stále dokola, neschopni nalézt ty potěpané dvéře.

Dyž už jste opravdu přesvědčeni, že dalších pár kliček mezi regály vám nepomůže, dobíráte se k závěru, že záchody se pravděpodobně nacházejí venku! Tato převratná myšlenka vás naplňuje novou nadějí, že je zde ešče porád možnost předejít malé nehodě včasným nálezem správné cesty. Vystřelíte tedy včil a podél zdi hledáte to, co by tam pravděpodobně mělo být...

Jakýsi čas poté. Zoufale obíháte benzínku již potřetí, bezvýsledně.

Nastává moment naprostého vyhoření. Před očima se vám dělaj mžitky, dyž tu právě uzříte onu cedulu - ha! Šipka ukazuje kajsi do rekta k lesu. Tož se seberete a idete.

Konečně! Rozrazíte vrata a vlezete dovnitř, míříc k okýnku, skrz keré na vás protivně čumí hajzlbába s povislým obličejem. Dyž tu se najednou zarazíte, hledíc na ceník - kurde, ''vstupenka'' na vymočení stojí dvacet, a vy máte v kapse enem štyři koruny! Naprosto nečekaný zvrat. Není času na peachování, k tomu se dostanete pozdějc - prostě se stejně tak rychle rozběhnete ven hledat movitého příslušníka rodiny, aby vám peníz vypůjčil. Avšak ten je kdesi v nedohlednu.

Ha. Prachy máte. Stojíte před okýnkem. A čekáte. Protože ta mařka nemožná se vykecává s ňákou další žabomařkou, ignorujíc váš quickstep a martýrský výraz. Máte chuť vraždit. Jediné, co vám v tym brání, je stupidní plexisklo...


Jysstě, musím svůj socanský úkol do pracovek obalit tunou nezáživných negativistických keců o čekání na hajzel, jelikož ináč by to prostě nebylo ono. A dybych si v hodině drze nevybalila bavlnky a nezačla plést svůj rozdělaný náramek slovanského charakteru, nenapálila by mi další úlohu, v důsledku čehož bych teď nemusela hekticky sráti, jelikož ešče porád děláme na těch piktogramových řadách a já ji furt nedopižlala. Aspoň už mám skoro hotový ten obal na CD, kerý jsem mimochodem dostala jako zakázku, tož sem aspoň budu mít co pořádného fláknút, ne enem nouzové školní vyšudlaniny.


Hlavně, že stíhám hrát, kurde.


PS: Docela by mě KURDE zajímalo, jak to ti pošousti dělaj, dyž vybíraj dvacku za vstup a misto čisteho prostředí na zemi nachčíno, prkno připosraté, do teho absence hajzlpapíru a mýdlo je mýtus.