Prosinec 2013

Tasemnice ovládá mou mysl

18. prosince 2013 v 17:44 | Viollet |  Školní projekty
Nemám s kým sdílet své dojmy a průjmy. Aspoň že mám ten blog, bo sem můžu napsat, že už jsou to enem dva dny. A věřím, že až si tuhle větu přečte Ády nebo Ente, určitě se jim na obličeju vyčaruje takový ten specifický úsměv ''probohy'', bo mám potřebu s tím prudit téměř kohokoliv.

Kdyby ale todlencto byla jediná věc, kerú chci ze sebe vyblut, psát článek by postrádalo sysel. Což možná postrádá aj tak, bo prý píšu samé pyjoviny...

Dneska jsme po uherském roce dostali příležitost vyrazit si jakési placky. Žel bohům, ráno jsem to do tiskárny nestihla, popravdě jsem musela hasit sakra rychle, abych stihla přijít včas, bo s mými pozdními příchody (''zaspala'' v polovině dne je pré spíš jak omluvenka špatný vtip) už mi hoří důtka u zádele, tož jsem žádné vytisknut nestihla. Na koncu minulého školního roku jsem ale vyrobila jakési dvě, avšak shodou okolností mi byla jejich výroba odepřena. Shodu okolností rozumějme tak, že mám problémy s dodržením termínů odevzdání prací a celkově jsem shnilé blbé hovado, co si do hodin chodí enem sednut a zbytek dne se loupe v nose. Jelikož jsem tedy v červnu měla po ftákách, co se placek týče, hnily mi ve složce dalšího půl roku, a já si toho všimla teprv pár dní zpět. A dneska jsem je konečně vyrazila.Rozjímání o plesnivém chlebu

15. prosince 2013 v 13:30 | Viollet |  Vyšudláno v kompjůtru
Předchozí pokusy v kompjůtru byly solidní mazanice, ale jelikož nemám nic nového, bo jsem taky somrák, že nemám ani na výkresy (ale hlavně proto, že bych se měla sustředit na zakázku než na čárání vlastních šudlanic), vyhrabala jsem ze složky cosi maličko staršího a zkoušela to domastit v Sai. Pravda, že malování myší je relativně na guven, ale inú možnost nemám. Možná si kajsi v budoucnu na tablet našetřím, až usoudím, esli to má smysl bo ni.

Autoportrét.


Dorice, po dnešku už se mi dokonce aj zdálo, že su ork.


Cement

8. prosince 2013 v 17:36 | Viollet |  Sebevědomí a mindrák
Při pohledu do svého ochuzeného soc archívu musím uznat, že nejsem zrovna produktivní. Docela mě to aj mrzí, ale pokaždé, co otevřu titulní stránku blogu, v mém gágoru se z mystických důvodů zvedne příliv dnešního oběda, načež najedu na křížek a radšej čumím na svou zabordelářenou plochu (možno ani není zapotřebí tento fakt mystifikovat). Ten sám proces se opakuje při otevření školního ímejlu či tašky s libovolným školním obsahem. U tašky už můžeme trošej zapochybovat, páč dyž pořádně analyzujeme její obsah, už to není enem škola, ale taktéž rozdrolená svačina, za pár sáčků a tuna pochybných papírků vespod, ze kterých se mi chce blut.

První pololetí je skoro v rektu. Už jsem si pomale říkala, že šecko je jednou poprvé, a že tu bombu z ekonomie letos prostě nafasuju. Bo jako jedinému člověku mi v bakalářu zářily tři basy.
Nejsem obdrzlé hovado postrádající jakoukoliv úctu k učiteli. Nedovolím si to, co třeba ostatní k tělocvikáři. Pokud je ale kantor vyloženě pyjus, kerý neváhá využít sebemenší příležitosti k ponížení a zesměšnění, kerý si imrvere sere do huby a ani neví, o čem porádně mluví, pokud je jeho ego naduté jak sviň, bo on je přeci učitel a enem jeho slovo je svaté a se stoprocentním obsahem pravdy, co se ode mě očekává? Že budu držet hubu a nechám si nasrávat na hlavu, protože jsem cosi míň, protože nemám papír na to, že jsem vyštudovaný blb? Musí mi to být porád mláceno o palicu? Nedejte bohové, pokud by mě náhodou přepadlo nutkání vyjádřit svůj názor nebo konstatovat pravdu! Opovažte se mít vlastní názor, pokud jakýsi máte, strčte si ho dořiti, bo nikoho nezajímá.
A esli cosi vyloženě miluju, pak je to přesně ten specificky ukřivděný a šokovaný pohled, dyž nepohodlným dotazem trefím do černého poté, co se mě takový kantor pokusí potupit před celou třídou.