Květen 2014

Vyvrcholení

24. května 2014 v 23:43 | Viollet |  Školní projekty
Čekala jsem, že po dokončení celého projektu zažiju jakousi extázi - a guven. Vybouchané díry jsou malé jak sviň, blok uvnitř je křivý jak sviň, ta zelená věc zevnitř je nalepená křivě jak sviň, a eště je to zasviněné svinským klihem. Při sešívání mi málem puklo oko vzteky, bo jehla těma titěrnýma dírkama kolikrát nešla ani protáhnout. Jako třešnička na dortu, foceno mobilním telefénem. To abyste neviděli šecky ty svinské nedostatky a řekli si, že je to vlastně nádherně zrobená kniha. O_O

(vyvrcholení mé a Ádyho činnosti v "praktických cvičeních")

Dobrá, teď jakože seriózně! Radši bych to vyfotila čímsi pořádným, jenže doufat, že se mi knížka vrátí, je docela pošetilé. Sice jsem prý enem perfekcionalistický hovnožrout, a ve skutečnosti to není zas tak špatné, ale ani ne tak perfektní, aby si ju kdosi v kabinetě nechal jako vzor, spolu s těma lepšíma. Jenže v takych učitelských kabinetech občas řádí šotci a to se pak ztrácejí baličáky, výkresy a projekty. A kdoví, možná taky knihy.

Skákal pes přes trafo

2. května 2014 v 18:33 | Viollet |  Školní projekty
Letošní duben stál za pěkné hnědé (ani ne tak pěkné, jako to otravné a smradlavé, které většinou odrbávám klackem z podrážek bot (jako třeba dneska dopoledne)). Nedodržování pitného režimu mi dalo solidní lekci - týden trvalo, než jsem se jakštakš vyhrabala z hnoja. Což by vysvětovalo tu kosmickou díru v archívu.
Co však chcu tímto ochuzeným článkem sdělit. Stálo to spoustu úsilí, jednu rozflákanou prupisku, pár zmaštěných modrých čtvrtek a tunu nadávek a sprostých slov. Tož ale hlavní je, že je to hotové! Sice enem ilustrace, ale aj to je hodno oslavy, páč velký kus práce už mám za sebou. Což znamená, že svůj čas můžu vynaložit jinak a jisto velice produktivně!


Zde jest výsledek mé pochybné dosavadní práce. Zaklíženo mám od pondělí, ale bojím se na to šahnut, aby se to nakonec eště nerozpadlo. Zbývá nabuchat ďury, potáhnut desky a svázat.