Další sonda do vandrákova života

18. června 2015 v 11:35 | Viollet |  Knižní vazba
Zas mám jakýsik překopaný fungovací režim. Vstávám v poledne, celý den čmárám, ve dvě ráno brakuju lednicu a ve tři obvykle usínám. Včerejší pozdní konverzování s Mon mi dalo možnost zjistit, že chleba s hummusem a veganským sýrem smrdí jak koňské lejno (avšak po chuťové stránce velice lahodná záležitost). Hlad se holt zaspává velice těžko.

Účelem tohoto článku však není informovat o zápachu výše zmíněného chodu, nýbrž sdílení výsledků mého několikadenního úsilí! Mám ze sebe dobrý pocit, což se moc často nestává. Sic postupuju šnečím tempem, bo projekt byl započat kajsik v lednu nebo únoru a já mám načáraných teprv devět stran (bo škola), ovšem pořád je velikým úspěchem fakt, že se stále snažím a baví mě to!

Stránky jsou seřazeny náhodně, jedna chybí. Dělám to, co mi zrovna přijde na mysl. Poslední obrázek je silně inspirován mým okolím (ostatně jako celý projekt).

Kurde, budu se zas muset něčím zaměstnat. Asi vytáhnu skicář.
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Otázka ze života: Jste v lese a přišla na vás velká potřeba! Možnosti jsou omezené. Co hodláte použít?

Kopřivu.
Utržený kus trička.
Děravý lopuch.
Použitý papírový kapesník.
Do lesa nechodím!

Komentáře

1 Werika Werika | Web | 18. června 2015 v 17:51 | Reagovat

Sice taky chodím spát v blíže neurčený čas, ale vstávám v 5.30 a pak celý den nadávám, že se mi chce spat. Nojo. Každopádně ten komiks chcu vidět hotový, bo to je boži O_O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.