Uhnilý archív článků

Vyšudlaná ilustrace nově vydaného alba

9. dubna 2013 v 17:11 | Viollet
Včera večír jsem zjistila, že nejni vhodné požrat dva sedlácké chleby s ultra pikantní mexickou pomazánkou a hned na to si ist vyčistit zuby do kupelny. Bo je to horší, jak onu večeřu zapít jakýmsi odporným vybublaným přeslazeným minerálním hnusem. Pálí to jak sviň...

Od soboty uběhlo pár dní, dojmy a zážitky z koncertu už se v palici loví docela blbě. Dluho jsem uvažovala, či článek na blog sesmolit. A pokud sesmolit, jak to urobit tak, aby mě kdosi z okolí nedohledal - bo bych z teho měla smrd... A ani to smolení článků mi poslední dobou jaksi nejde, připadám si tak ňák jetě a bez životní energyje. Třebas to bude enem tym podělaným počasím, keré už půjde brzo do rekta, doufám.
Inu, zde jest mé dílo - první zakázka, za kerou jsem dostala víc jak usmolených 500 (možná proto, že tehdá to byly taky pěkně sociální usmolené amaterské práce malého děcka). Nově vydané album mělo křest v sobotu, kedy se mimo jiné oslavovalo aj desetileté výročí od vzniku kapely.


Jakési staré výkresy

30. června 2012 v 16:14 | Viollet
Inu... Dneska jsem se přehrabovala ve svém smetníku, že se podívám po starých sešitech ze základky, které se již delší dobu pohřešovaly. Nakonec se mi podařilo je najít, spolu s tunou starých pohlednic, knih, prospektů a pokreslených výkresů, kdy mi bylo snad nějakých 12 let a míň. Takové ty největší mazglanice voskovkami a první pokusy vodovkami mám zašantročené někde jinde, takže je vysonduju později, v tom infernu se mi nechce ani prstem pohnout.

Nuže, tady to jest.

 
 

Reklama

Rubriky