Vyšudlané ilustrace

Krize identity a jakési malůvky k tomu

29. května 2017 v 15:08 | Viollet
Se mi zas podarilo spadnout kajsi do vakua. Sehnat chocholouska v Reichu je tezsi nez sehnat volneho zubare (pomoz si sam). Tam bych se pravdepodobne mela objednat tez, avsak strhavani zaderu se momentalne jevi jako cinnost dulezitejsi a zazivnejsi. Taky se usilovne snazim z hlavky vytlacit novou prezdivku. Viollet jsem nahodne nabouchala do klavesnice pri vytvareni nove postavy v Metinu (asi devet let zpet), aniz bych si zjistila, ze se ono jmeno pise jen s jednim L. S Azatir uz se taky neztotoznuju. Prijde mi lehce nevhodne nosit runove jmeno, kdyz se od pohanstvi vzdaluju cimdal vic, a runama by se navic nemelo rozhazovat kolem jen tak. Uvazuju nad necim hebrejskym, starovekym. Aspon se tak pridrzim svych korenu. O_O

S kamaradem ted tvorime takovy pribeh situovany do sveta Elder Scrolls. Mozna sem casem flaknu link, pokud se to cele nezvrhne, coz je vlastne dost mozne. Kdyby vazne nic, tu je aspon koncept k hlavni postave, protivnemu a lehce nekompetetnimu altmerovi.


A jeste jeden autoportret uhlovou tuzkou na zaver, bo jsem narcis. Zalostne potrebuju nove jmeno, at si mam jak podepisovat vykresy.

Seriózní kvašové pokusy a inferno v pytliku

6. dubna 2017 v 15:53 | Viollet
Clanek ''jsem spjet'' vysel naposled pred tremi mesici a od te doby nic, coz je docela usmevne. S takovym laxnim pristupem se pravdepodobne nikam nedohrabu. Toz aspon se mi za tu dobu podarilo cosi nacmarat. Stale postradam vyhovujici graficky program (at zijou onlajn editory fotek) a skener mi co pet minut haze ''fehler'', dostat do pocitace vubec neco stalo moje nervy a koblih s marmeladou. Jesteze skenovat nemusim casto.


Řezník z Blavikenu

18. září 2013 v 19:01 | Viollet
Že pré mám cosi zkusit na motiv své oblíbené knihy, dyž už dluho nemám žádný nápad - tak jsem to zkusila. Zde jest můj pokus o načárání neblaze proslulého incidentu z Blavikenu, díky kerému si Geralt vyslužil svou přezdívku. Kdo čet zaklínače, pravděpodobně bude doma.

Datum dokončení: září 2013

Slava

14. srpna 2013 v 18:52 | Viollet
Nevím, proč mě porád napadaj take optimistické věci. Cítím jakusi povinnost se k temu suvisle vyjadřit, avšak dnes už na to nemám sil. Nechť si z teho každý vycucne své. Možno to hloubku má, možno ni.

Datum dokončení: srpen 2013


Kajsi za horama

20. července 2013 v 14:38 | Viollet
Mám pocit, že při čárání tohodle obrázku uběhla celá věčnost... Pokus o studený kolorit jest opět umlácen lopatou, tož je to zas celé poteplené, aj dyž mělo jít o vyobrazení chladného rána (a vandráka se stařenou) kajsi na opuštěné rusácké vlakové pseudostanici, hranicí mezi civilizací a divočinou... Nebo pustinou?

Datum dokončení: červenec 2013

Rusalka

25. června 2013 v 20:54 | Viollet
''Vykvašeno rychle'' (hrbila jsem se nad tym 3 dny v kuse, nemožu se narovnat, mám hlad jak cyp, bo jsem nežrala, nepila a nemyla se). Nádherná lesní idylka. Inspirace slovanskou mytologií.

Datum dokončení: červen 2013


Vandrákovina podruhé

22. května 2013 v 19:41 | Viollet
Bylo mi řečeno, že je pré tendle výkres nejlepší, co se mi kdy povedlo vyšudlat. Otázkou jest, zda jsem takový lame člověk, či se mi tentokráté fakt tak zadařilo, hoho... A jelikož už aj kdosi podotýkal, že kreslím furt ty samé chlopy, bo šici maj stejný gesicht, bylo by vhodné podotknouti, že ide o jakúsi novú verzi tohodle vandráka, kerá byla utvořena v květnu roku předešlého. Tož jsem si dala aj záležet! Při podrobném hypno zkoumání jest možno postřehnout, že má širší pusu a oči blížej u sebe, než obvyklej kreslím!

Datum dokončení: květen 2013
 
 

Reklama