Vyšudláno v kompjůtru

Tiskařský šotek vrací úder

25. ledna 2014 v 14:17 | Viollet
Nevím, či byl dobrý nápad po měsíci otevírat tendle editor. Popravdě se mi líp vybírají Lyřiny chlupy z klávesnice (ikdyž nemám ani šajnu, jak se tam kurde dostaly, bo obvykle mi vlci na stůl nelehaj)...

Mám jakýsi hnusný pocit, že mi zgumovatěla pracka. Že ztrácím cit a že mi guven ide. Možná je to tím, že na čárání nemám skoro vůbec čas, pokud nepočítám pyjoviny do školy, kde si těžko můžu zrobit cosi podle sebe. Ono je hrozně těžké se odnaučit stylizaci, kerou si člověk za několik let osvojil, a eště těžší je se k ní zase vrátit, dyž už má doma po dlouhé době k čemusi konečně prostor. A chuť.


Rozjímání o plesnivém chlebu

15. prosince 2013 v 13:30 | Viollet
Předchozí pokusy v kompjůtru byly solidní mazanice, ale jelikož nemám nic nového, bo jsem taky somrák, že nemám ani na výkresy (ale hlavně proto, že bych se měla sustředit na zakázku než na čárání vlastních šudlanic), vyhrabala jsem ze složky cosi maličko staršího a zkoušela to domastit v Sai. Pravda, že malování myší je relativně na guven, ale inú možnost nemám. Možná si kajsi v budoucnu na tablet našetřím, až usoudím, esli to má smysl bo ni.

Autoportrét.


Dorice, po dnešku už se mi dokonce aj zdálo, že su ork.

 
 

Reklama